Областният управител Дико Градев почете саможертвата на загиналите военни моряци при изпълнение на служебния си дълг

Областният управител Дико Градев участва днес във възпоменателния ритуал по повод отбелязване на годишнината от саможертвата на военните моряци, загинали при изпълнение на служебния си дълг.

Отец Серафим извърши молебен в тяхна памет. С цветя и едноминутно мълчание на колене официалните лица и близки на загиналите моряци беше почетена смъртта на тези български герои.

Възпоменателната церемония продължи и на паметника на нос Акин, където катер в морето почете загиналите матроси с вой на сирени и полагане на цветя в морето.

Този сайт използва "бисквитки" за да подобри предлаганите услуги.