Днес е 2-ри юни – кървав и паметен ден в българската история. Ден, в който почитаме паметта на Христо Ботев и всички герои, дали живота си за свободата и независимостта на България. Нека помним техния подвиг, саможертвата и заветите им! Нека винаги носим огъня и страстта, с които са обичали първо Родината и после близките си.
„Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира…“
Честит Ден на Ботев! Вечна памет на героите! Поклон!
Дико Диков
Областен управител на област Бургас

